Karayolları – küçükyalı

Karayolları - küçükyalı : yuvarlak formda yaptıgımız paslanmaz saçakta boru kullanarak imal ettik, bizim için değişik bir kanopi/cam saçak / paslanmaz saçak oldu. Saçakları tasarlarken binanın şekli, rüzgar gücü, kar yükü ve aksesuarların veya konsul ayakların bağlanacagı zemin dikkate alınır, bu projede binanın şekline göre yuvarlak formda bir paslanmaz saçak/cam saçak yapmayı uygun gördük.

Cam korkuluk, paslanmaz halatlı korkuluk ve lazer kesim korkuluk alanlarında uzmanlaşmış olan şirket, mekanların estetik görünümünü tamamlarken güvenliği de ön planda tutar. Cam korkuluklar, balkonlar, teraslar ve merdivenler gibi alanlarda estetik bir görünüm sağlarken aynı zamanda güvenliği de garanti altına alır. Kibele Ltd Şti'nin cam korkulukları, mekanlara ferah bir atmosfer katarken doğal ışığın iç mekanlara geçişini kolaylaştırır.Paslanmaz halatlı korkuluklar, endüstriyel tesislerden iş yerlerine kadar geniş bir yelpazede kullanılır.

Lazer kesim teknolojisi sayesinde farklı desen ve şekillerde üretilen korkuluklar, mekanlara görsel çekicilik katarken estetik bir atmosfer yaratır. Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile lazer kesim korkuluklar, projelerinize özgünlük katarak estetik bir değer sunar. Kibele Ltd Şti, cam korkuluk, paslanmaz halatlı korkuluk ve lazer kesim korkuluk alanlarında uzman bir ekip ile hizmet verir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirket, müşterilerine kaliteli ve estetik çözümler sunar. 

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email